1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest PALLOX Paweł Chwastek z siedzibą przy ul. Jana Żebroka 8, 43-430 Skoczów, e-mail: [email protected].
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail [email protected].
  3. Przesłanie swoich danych poprzez formularz kontaktowy, bądź okno "Umów się na rozmowę z konsultantem" oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Dane będą przetwarzane w celu zapewnienia szybkiego kontaktu z obsługą handlową i techniczną na podstawie wyrażonej zgody.
  5. Dane mogą być udostępniane obsłudze handlowej i technicznej w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie.
  6. Dane nie będą udostępniane firmom zewnętrznym.
  7. Dane obecnie nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Jeśli ten punkt się zmieni niezwłocznie poinformujemy o zmianie i potrzebie wyrażenia na to zgody.
  8. W celu uzyskania kopii danych proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych.
  9. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  10. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  11. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych (chęć ich usunięcia) można zrealizować poprzez e-mail, w tym celu prosimy o przesłanie wiadomości o temacie "Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych", w treści podać Imię i nazwisko i wysłać na mail [email protected].